admin on 12 Novembra, 2017

Sa Međunarodnog plivačkog mitinga „Samir Ćirak-Ćiro 2017“ koji je održan 11. novembra u Tuzli, Vanja Kragulj vratila se kao najuspješnija takmičarka u kategoriji plivačica uzrasta  9 godina i mlađe.Uz pehar, Vanja je bogatija i za 3 zlatne, srebrnu i bronzanu medalju. Mila Blažević osvojila je zlatne medalje u 5 disciplina dok  je Katarina Stjepanović osvojila srebro i dvije  bronze. I dječaci mogu biti zadovoljni svojim rezultatima. Uroš Obradović bogatiji je za 3 zlatne, srebrnu i bronzanu medalju, dok je Boris Ćurlik sa ovog takmičenja donio zlatnu, srebrnu i dvije bronzane medalje. Sebastijan Šašić bio je na pobjedničkom postolju 3 puta(zlato i dva srebra) dok su po jednu srebrnu medalju osvojili Andrija Đorđević i Petar Štrbac. Ukupno je u Tuzli osvojeno 27 medalja(13-8-6),  što je našem klubu donijelo treću poziciju. Na mitingu je učestvovalo 14 naših plivača, a ukupno je nastupilo 338 takmičara iz 24 kluba Bosne i Hercegovine, Srbije, Hrvatske, Mađarske. Čestitamo našim plivačima i treneru Milošu Vejnoviću.