admin on 25 Februara, 2018

4 pehara i 75 medalja(38-25-12) osvojili su naši takmičari na 7. Mladost kupu održanom u Banjaluci. Plivači mlađih kategorija Petar Kojčinović (9 godina), Petar Štrbac (8 godina), Milica Jokić (11 godina) i Mila Blažević(10 godina) dominirali su u svojim kategorijama i osvojili mnoštvo zlatnih medalja, a nagrađeni su  i peharima za najbolje u svojim kategorijama. Plivači mlađih kategorija bili su na ovom takmičenju odlični, osvojili su 31 zlatnu, 16 srebrnih i 11 bronzanih medalja, dok su plivači svrstani u tzv.“starije“ kategorije  zauzeli sedam prvih, devet drugih i jednu treću poziciju. Na ovom takmičenju učestvovala su 222 takmičara iz 14 klubova BiH, Hrvatske i Slovenije, a naš klub predstavljalo je 29 plivača. Čestitamo svim našim takmičarima i njihovim trenerima. Naredni vikend biće održano Prvenstvo Republike Srpske za sve kategorije.