Opšte informacije

9 MEDALJA I PEHAR NA MITINGU U SARAJEVU

admin on 4 Aprila, 2015

Sedam naših plivača koji su učestvovali na  XIV Medjunarodnom plivačkom mitingu „Sarajevu s ljubavlju“ vratili su se s medaljama. Nina Žarković bila je najuspješnija u disciplinama 100m slobodno i 100m delfin, a Jovana Čeprkalo osvojila je zlato na 400m slobodno. Najbolji u disciplini 50m delfin u svojim kategorijama bili su Luka Morača i Vladan Dujaković, dok je Nikša Kašćelan zauzeo prvo mjesto na 100m delfin. Srebrne medalje osvojili su Miloš Jakovljević na 50m delfin i Luka Morača na 50m slobodno, dok je Luka Šćekić bio trećeplasirani  na 100m leđno. Luka Morača nagrađen je i peharom jer je bio najuspješniji u svojoj kategoriji!moraca za sajt

U ukupnom plasmanu naša sedmorka po broju osvojenih medalja zauzela je odlično 5 mjesto. Na ovom mitingu učestvovalo je 449 takmičara iz 33 kluba Srbije, BiH, Slovenije, Crne Gore,Hrvatske i Njemačke. Čestitamo svim plivačima, a posebno Luki Morači i treneru Goranu Grahovcu.